Oceania: Flagi państw i terytoriów: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Oceania: Flagi państw i terytoriów - Testy geograficzne

Fidżi, Guam, Kiribati, Mariany Północne, Mikronezja, Nauru, Niue, Nowa Kaledonia, Palau, Papua-Nowa Gwinea, Pitcairn, Polinezja Francuska, Samoa, Samoa Amerykańskie, Tokelau, Tonga, Tuvalu, Vanuatu, Wyspy Cooka, Wyspy Marshalla, Wyspy Salomona. (21)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Oceania: Flagi państw i terytoriów is available in the following 13 languages:

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Oceania: Flagi państw i terytoriów - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!