Polska: Miasta (wersja trudna) - Gry geograficzne

Polska: Miasta (wersja trudna) - Testy geograficzne

Flag
Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostrowiec Świętokrzyski, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Radom, Rzeszów, Skierniewice, Słupsk, Stalowa Wola, Suwałki, Szczecin, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra (42)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Polska: Miasta (wersja trudna) is available in the following 11 languages:
da de en es fi fr it nb pl ro sv

This game in Polish (Polski) was played 618 times yesterday.

Polska: Miasta (wersja trudna) - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!