Indie: Stany i terytoria związkowe - Gry geograficzne

Indie: Stany i terytoria związkowe - Testy geograficzne

Flag
Andamany i Nikobary, Andhra Pradesh, Arunachal Pradesh, Asam, Bengal Zachodni, Bihar, Chhattisgarh, Czandigarh, Dadra i Nagar Haveli i Daman i Diu, Delhi, Dźharkhand, Dżammu i Kaszmir, Goa, Gudżarat, Hariana, Himachal Pradesh, Karnataka, Kerala, Ladakh, Lakszadiwy, Madhya Pradesh, Maharasztra, Manipur, Meghalaya, Mizoram, Nagaland, Orisa, Pendżab, Puducherry, Radżastan, Sikkim, Tamilnadu, Telangana, Tripura, Uttar Pradesh, Uttarakhand (36)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Indie: Stany i terytoria związkowe is available in the following 20 languages:
ar da de en es fi fr hi it nb nl pl pt ro ru si sv th uk zh

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Indie: Stany i terytoria związkowe - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!